ژل بازی (اسلایم) Danny رنگ شفاف

امتیاز 0 از 5

موجود در انبار

سبک اسباب بازی

سرگرم کننده

جنس

سایر

رده بندی سنی

بالای 3 سال

عروسک لیما مدل مرغ صدادار

امتیاز 0 از 5

موجود در انبار

جنس

پلاستیک

نوع سختی جنس

نرم

نوع اسباب بازی

پسرانه, دخترانه

اسباب بازی دخترانه شامل انواع مختلفی از بازی‌ها و اسباب بازی‌هایی است که بیشتر برای دختران و کودکان دختر تهیه، طراحی و تولید می‌شود. این اسباب بازی‌ها شامل انواع مختلفی از عروسک، لوازم آرایشی، لباس و پوشاک برای عروسک‌ها، تله‌های بازی، تخت و صندلی‌های عروسکی، ست های ناهار خوری، ماشین های بازی، صندلی چرخدار برای عروسک‌ها و غیره می‌شود.

این اسباب بازی‌ها اغلب با رنگ‌های روشن و شاد تزئین شده‌اند و به صورت زیبا و جذاب ساخته می‌شوند. عروسک‌ها از جمله محبوب‌ترین اسباب بازی‌های دخترانه هستند و در انواع مختلفی از جمله عروسک‌های باربی، عروسک‌های والت دیزنی، عروسک‌های مرغ‌و‌ماهی و … موجود هستند. ماشین‌های بازی نیز در بین دختران بسیار محبوب است و اغلب با رنگ‌های صورتی و بنفش تزئین شده‌اند. خانه‌های عروسکی نیز در انواع مختلفی و با طرح‌های جذاب ساخته می‌شوند و به عنوان یک بازی‌بازی دخترانه محسوب می‌شوند. پوشاک عروسکی نیز از جمله اسباب بازی‌های دخترانه است که به شکل لباس‌های کوچک و زیبا ساخته می‌شوند.

اسباب بازی دخترانه به عنوان یک بخش از بازی‌های کودکانه، شامل انواع مختلفی از بازی‌های آموزشی، تفریحی و خلاقانه است که به دختران کمک می‌کند تا در بازی و آموزش مهارت های مختلفی از جمله ابتکار، خلاقیت، هماهنگی و حل مسئله را به دست آورند.

اسباب بازی دخترانه همچنین می‌تواند برای تقویت روابط اجتماعی دختران و همچنین تقویت مهارت‌های ارتباطی و کار تیمی در آن‌ها مفید باشد. با این حال، در انتخاب اسباب بازی باید به عوامل ایمنی، سن مناسب کودک و موارد دیگر توجه کرد.

محصولات مشاهده شده اخیر